GAFTA

Хто ми

135 років наша місія полягає у сприянні розвитку міжнародної торгівлі та захисту інтересів наших членів по всьому світу. Ми є міжнародною торгової асоціації з більш ніж 1400 членами в 86 странахміра. Наша мета полягає в тому, щоб сприяти міжнародній торгівлі сільськогосподарською продукцією, а останнім часом ще й продукцією загального призначення. Так само ми захищаємо інтереси своїх членів по всьому світу, забезпечуючи підтримку і необхідні їм міжнародні контакти.

Історія

Асоціація GAFTA починає своє існування в 1878 році, коли Лондонська Асоціація з Торгівлі Кукурозой (LCTA) була створена торговцями кукурудзою для того, щоб захистити свої інтереси. LCTA прагнули домогтися цього шляхом прийняття стандартних форм договору, складений Асоціацією, і будь-які спори, що виникають з цих договорів вирішувалися шляхом арбітражного розгляду, а не законодавством. Раніше спори прямували до Лондона і вирішувалися відповідно до англійським права.

У 1906 році група торговців відокремилася від LCTA і сформували нову, більш спеціалізовану структуру: Лондонську Асоціацію з Торгівлі корм для худоби (LCFTA), для тих, хто торгує рослинними білками, використовуваними як корм для тварин. У 1965 році слово 'Лондон' опустили з назви, у зв'язку зростаючу інтернаціоналізації структури.

У 1969 році почалися переговори про злиття LCTA і CFTA. Результатом цих переговорів в 1971 році стало формування нового спільного об'єднання, по торгівлі зерном і кормами.

Що ми робимо

GAFTA продовжує захищати інтереси своїх членів за допомогою стандартних форм договору. Це дозволяє вирішувати спори міжнародного значення, що пропонує арбітражний розгляд і посередництво сторонам, використовуючи стандартні контракти GAFTA.

На підтримку своєї мети сприяння розвитку міжнародної торгівлі, в GAFTA працює торгова схема гарантій (GTAS), є регістри схвалених керівників і аналітиків, що забезпечує регулярні курси підготовки для членів і не членів, що працюють в нашій торгівлі.

Члени нашої Асоціації

У GAFTA складається більше 1400 членів, які охоплюють всі галузі торгівлі. Членство різних категорій відображає різні аспекти торгівлі і включають в себе трейдерів, брокерів, завідувачів фумігації, аналітики і арбітрів.

Більш детальну інформацію про переваги членства в нашої Асоціації і як стати її членом, можна дізнатися на сторінці Become a Member page.