Про нас

ГРАСП Шановні панове!

   Фумігаційна компанія ТОВ «Грасп» здійснює діяльність у галузі знезараження зернових культур, на виконання даних заходів має ліцензію Міністерства аграрної політики України, серія. АЕ № 288175.

   Завдяки сучасному технічному оснащенню, професійної підготовки фахівців і якістю проведених заходів на ринку послуг із знезараження об'єктів регулювання підконтрольних Міністерству аграрної політики України підприємство завоювало авторитет надійного партнера. 

   У своїй діяльності ТОВ «Грасп» використовує сучасні технології та препарати. Використання якісних препаратів, впровадження спеціальних методів проведення фумігаційних робіт дозволяє досягти найвищих результатів у боротьбі з комахами. Підприємство ТОВ «Грасп» виробляє наступні роботи по захисту від шкідників при зберіганні і транспортуванні зерна та продуктів його переробки:

 

1. Фумігація продукції і зерна в вагонах.
2. Фумігація продукції і зерна на судах.
3. Фумігація зерна в елеваторах.
4. Фумігація продукції і зерна в складських приміщеннях.
5. Знезараження порожніх елеваторів.
6. Знезараження порожніх складських приміщень.
7. Знезараження території хлібоприймальних підприємств від шкідників.
8. Санітарна обробка житлових і громадських будівель, виробничих приміщень, підприємств торгівлі, дитячих дошкільних установ, оздоровчих, спортивних закладів, баз відпочинку.
9. Комплексне знезараження території.
10. Знищення комах і гризунів, які є переносниками небезпечних інфекційних захворювань (таких як таргани, клопи, оси, мухи, мурашки, блохи, пацюки, миші та ін)
11. Дезінфекція ємностей

За цим посиланням ви можете завантажити і переглянути нашу презентацію:   prezentaciya_grasp

Фумігація і аерозольна обробка об'єктів здійснюється із застосуванням всіх доступних зареєстрованих в Україні методів дезінсекції, дезінфекції та дератизації.
Всі використовувані препарати та обладнання сертифіковані.
Важливий момент - це цінова політика, яка повинна задовольняти і Вашим і нашим інтересам.
Ціна послуги з проведення робіт з дезінфекції, дезінсекції та дератизації - договірна і буде складатися в залежності від обсягу замовлених робіт, вартість препаратів та транспортних витрат.
Ми завжди готові розглянути додаткові умови співпраці, що враховують специфіку Вашої роботи, готові до діалогу щодо формування ціни.
Всі роботи проводяться досвідченими дезінфекторами - фахівцями високого рівня з використанням сучасних технологій - високоефективних, абсолютно безпечних і мають тривалий профілактичний вплив препаратів.
Оперативність, результативність, конфіденційність, прозорість ціноутворення і відповідальність за результат є пріоритетними аспектами нашої діяльності.

Пропонуємо співпрацю у сфері знезараження товарної продукції, підкарантинних матеріалів та об'єктів, які переміщуються через державний кордон України та карантинні зони.         Вимоги Міжнародної конвенції з захисту рослин (ІРРС) від 6 грудня 1951, укладеної при Організації по харчових продуктах і сільському господарству при ООН (FАО), що діє у світових інтересах, передбачають, з метою досягнення гармонізації фітосанітарних заходів, проведення дезінсекції (фумігації), дезінфекції рослин та рослинної продукції, що є об'єктом міжнародної торгівлі, а також тари, складських приміщень та транспортних засобів, що використовуються для їх зберігання та перевезення.       Беручи до уваги багаторічний практичний досвід, при використанні нових технологій, препаратів, обладнання і можливостей наукового потенціалу нашого підприємства, а також враховуючи перспективи значного збільшення товарообігу всередині держави і між країнами в найближчі роки, просимо Вас, врахувати наші можливості, які можуть бути використані у Ваших інтересах.

Наша компанія надає послуги з фумігації таким компаніям, як NOBLE RESOURSES.A., CHS UKRAINE, BayWa, LOUIS DREYFUS COMMODITIES SUISSE S.A,OLAM INTERNATIONAL LTD; BTG PACTUAL COMMODITIES ( SWITZERLAND) SA; ADM Germany GmbH. та ін.

 

Фумігаційна компанія ТОВ «Грасп» є членом міжнародної торгової асоціації GAFTA, яка складається у свою чергу з більш ніж 1400 членів у 86 країнах світу.